Zenta Mühendislik

Zenta Mühendislik olarak DXSANTRAL.com internet sitemizi müşterilerimizin ve kullanıcıların Modern yapıların ihtiyaçları doğrultusunda kullanımı giderek artan Dx Klima Santrali sistemleri hakkında bilgi verebilmek ve satış ve servis hizmetlerimiz konusunda müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek için oluşturduk.

DX bataryalı klima santrali sistemleri konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübemizi havalandırma ve iklimlendirme konusunda VRF klima sistemleri ile desteklenmiş taze hava ihtiyacını karşılayan Klima santralleri konusunda yetkin ekiplerimiz ile kurulum ve servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz müşterilerimize ulaştırırken onların ihtiyaçlarını analiz ederek teknik özellikleri ve fiyatı ile müşterimizin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilen sistemlerin projelendirilmesi ve fiyatlandırılması tarafımızdan yapılarak ürünün kurulum ve servis hizmetlerine kadar toplam bir çözüm sunmaktayız.

VRF klima ile ısıtma ve soğutma yapabilen dx bataryalı ısı geri kazanımlı klima santrallerinde otomasyon sorunu müşteriler için en büyük ve en pahalı çözüm iken kullanıcı dostu DX Master otomasyon ürünümüz ile hem bu sorun çözülmüş hem de çeşitli kullanım imkanları ile konfor koşulları arttırılmaktadır.

Ana sayfa ve diğer bölümlerimizde dx klimalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz. Ayrıca VRF klima sistemleri ile ısıtma ve soğutma konsunda da müşterilerimize bir çok marka ile destek olmaktayız.

Referanslarımız

Dokunduğumuz her müşterimizin yaşam alanlarında başarı hikayelerinde rol almak ve bu mutluluğu yaşamak yaklaşımı benimsiyoruz.